wtorek, 10 lutego 2015

Jak ferie zimowe to tylko w Bydgoszczy


Już za kilka dni, a mianowicie 16 lutego zaczynają się w Bydgoszczy długo wyczekiwane przez wielu uczniów ferie zimowe. Propozycji na aktywne spędzanie czasu jest co nie miara. Dowiedzcie się, jakie atrakcje czekają na Was w mieście.


SPORTY ZIMOWE

Jeśli panować będą odpowiednie warunki pogodowe, stok narciarki w Myślęcinku stoi przed Wami otworem. Dla uczniów i studentów przygotowano dziesięć przejazdów gratis przy zakupie karnetu dziesięcioprzejazdowego.
W Myślęcinku istnieje również możliwość jazdy na łyżwach na przeznaczonym do tego lodowisku. Wypożyczenie łyżew kosztuje 5zł, a bilet ulgowy na lodowisko 4zł.
Myślęcinek przygotował specjalną ofertę dla uczniów posiadających legitymację szkolną. Za wejście do ZOO, Terrarium oraz na lodowisko uczniowie zapłacą 8zł. W cenie również herbata.
Kryte lodowisko funkcjonuje w Fordonie przy ulicy Duracza 7. Bilet ulgowy od poniedziałku do piątku kosztuje 2zł, a wypożyczenie łyżew 5zł.

ŚWIAT DINOZAURÓW

Zaginiony świat w Myślęcinku to propozycja dla grup zorganizowanych, które chcą zwiedzić świat dinozaurów. Cena wstępu to 5zł.

ZOO

Grupy zorganizowane mogą wybrać się do Myślęcinka na „spotkanie ze zwierzętami”. Uczestnicy będą mogli spotkać się z pytonem i agamą, dotknąć poroża daniela, jelenia i łosia oraz zwiedzić ZOO i Akwarium Terrarium. Jeśli warunki pogodowe będą sprzyjały, zostanie rozpalone ognisko, przy którym można będzie upiec przyniesione kiełbaski.

KINO HELIOS

Dla miłośników Harrego Pottera kino Helios przygotowało wiele atrakcji. Codziennie, w trakcie trwania ferii, będzie można przebrać się w stroje postaci z filmu Harry Potter i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na ekranie kina zobaczymy wszystkie części tego filmu. Dla każdej osoby, która uda się na seans, będzie czekać gazetka z ciekawostkami o Harrym Potterze. Dodatkowo będzie można pograć na konsoli Xbox z Kinect’em. Pozostając w tematyce Harrego Pottera będzie można obejrzeć makietę z klocków lego. Poza tym, w każdy dzień ferii czekają na dzieci i młodzież warsztaty, m.in. warsztaty z orgiami, zabawy z piłką i grami planszowymi, karate oraz chemiczne warsztaty z Family Park.

JAZDA KONNA

Ośrodek jazdy konnej oferuje turnusy jeździeckie, w zależności od poziomu zaawansowania. W trakcie pięciodniowego turnusu odbywać się będą gry i zabawy, zajęcia teoretyczne, codzienne 2 godziny jazdy konnej. Cena zawiera również obiad.

TEATR

Dzieci w wieku 8-12 lat mogą spróbować swoich sił w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Od 16 do 22 lutego odbywać się będą warsztaty taneczne "Niech się kręci", które poprowadzi choreograf Iza Szostak. Dzieci będą mogły pokazać, czego się nauczyły podczas pokazu 22 lutego o godzinie 18. W tym samym terminie odbędą się również warsztaty pod okiem Pani Magdaleny Jędra dla młodzieży w wieku od 13 do 16 lat.
Możliwości jest wiele. Wystarczą dobre chęci, a na pewno nie będziecie się nudzić.

2 komentarze:

  1. Możliwości jest - widzę wiele a Myślęcinek (jak zawsze) króluje :) Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, w Myślęcinku się dzieje i to wiele :) jestem w szoku, jak szybko się rozwija i co roku czekają na nas nowe atrakcje. Oby tak dalej! :)

      Usuń

Copyright © 2014 Pomorzanka na Kujawach , Blogger