czwartek, 30 października 2014

Coś dla studentów- czyli imprezowa strona miastaJuż od miesiąca widać w mieście większą ilość żaków, którzy w pewnym stopniu zawładnęli miastem. W ciągu dnia biegają po mieście od wydziału do wydziału, a wieczorem od imprezy do imprezy. Gdzie jest najtaniej? A gdzie najlepiej? Poniżej krótki przegląd bydgoskich klubów studenckich.

Pamiętam dobrze czasy moich studiów (chyba nie było to aż tak dawno), kiedy to każdy znalazł siły i czas na wieczorne imprezowanie. Zbiórka pod akademikiem i ruszaliśmy całą ekipą na imprezę. Wybieraliśmy się przeważnie do klubu Trip, bo było tam tanio, grano dobrą muzykę i spotykaliśmy tam wszystkich znajomych.

Porównałam obecne ceny w Tripie do tych sprzed dwóch lat i niestety muszę przyznać, że już nie jest tak tanio i na studencką kieszeń. Słynne „Happy hour” są nadal. Studenci mogą napić się piwa za 3 zł od poniedziałku do czwartku od godz. 21 do 22. Wcześniej tłumy przychodziły na piwo za 2zł. Różnica niby niewielka, ale dla wielu znacząca, bo za mniejsze pieniądze można zrobić before w akademiku czy w mieszkaniu studenckim. Niezmiennie prowadzone jest KARAOKE w każdy wtorek. Trip charakteryzuje się typowo studencką atmosferą. By poczuć tą atmosferę polecam udać się tam w ciągu tygodnia.

Kolejnym klubem, który na imprezowej mapie Bydgoszczy gości od niedawna jest Metro. Klub mieści się na ul. Długiej, czyli w samym centrum miasta. Od poniedziałku do czwartku organizowane są imprezy dla studentów i w promocji serwowane drinki, piwa i kamikadze. Dodatkowa promocja na 0,5l wódki i 1l soku nie należy raczej do promocji studenckich, bo za taki zestaw trzeba zapłacić 80zł. DJ Poppy & DJ Solic dbają o to, by każdy w klubie odnalazł swoje rytmy.
Do studenckich klubów zalicza się również Kubryk. Studentów przyciągają w szczególności „Czwartkowe zaliczenia” w Kubryku Pod Pokładem.

Żaden student nie może przejść obojętnie koło pubu Jack Kredens, który kusi swoimi ofertami. W poniedziałki żacy mogą wybrać się na Zeta Party i skosztować piwa studenckiego za 1,99zł lub drinka za 4zł. We wtorki natomiast można pobujać się w rytmach blac music i wypić piwo za 3,50zł. Środa upływa pod hasłem „Rasta raz tamta”. Tym razem miłośnicy muzyki Reggae usłyszą swoje ulubione rytmy w głośnikach. Studenckie piwo serwowane jest w tym dniu w cenie 3,50zł a drinki w cenie 4zł. „Czwartki na kartki” czyli standardowa impreza studencka, podczas której możemy zrealizować kupony otrzymane w klubie w ciągu tygodnia za wydanie co najmniej 20zł w barze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Pomorzanka na Kujawach , Blogger