O mnie


Blog powstał z miłości do podróży, fotografii, chęci odkrywania świata i pokazywania codzienności z mojej perspektywy. Chciałabym udowodnić innym, że życie nie musi być nudne i że jeśli tylko chcemy, możemy przenosić góry.

U mnie nie ma wymówek, że nie mam czasu, pieniędzy. Wystarczy zajrzeć w zakładkę podróże małe i duże, by się przekonać, że nie trzeba mieć dużego zasobu portfela i dużo wolnego czasu, by zwiedzić ciekawe miejsca.

Na co dzień jestem miłośniczką zdrowego stylu życia. Jak gotuje, to tylko zdrowo. Jak mam chwilę, to zamiast siedzieć przed telewizorem ćwiczę, biegam, spaceruję na świeżym powietrzu, jeżdżę na dwóch kółkach.

Szara smutna codzienność i rutyna to nie dla mnie. Chciałabym, by ludzie cieszyli się z każdego dnia, zaczynali dzień z uśmiechem na twarzy, tak jak ja to robię. Stąd dawka motywacji na moim blogu.

Z wykształcenia filolog germanista. Od najmłodszych lat miałam zamiłowanie do języka niemieckiego i pracując teraz w niemieckiej formie spełniam się i rozwijam każdego dnia. Praca jest częścią mojej pasji do tego języka.

Całe życie spędziłam na wsi, tam się wychowałam, dorastałam, poznawałam świat. 7 lat temu wyjechałam na studia do Bydgoszczy i tu już zostałam. Jednak w duszy pozostaje mi sentyment do miejsca, gdzie się wychowałam. Mimo tego, szybko zaaklimatyzowałam się  w mieście. Z dnia na dzień odkrywam coraz więcej plusów życia w mieście, co możecie na bieżąco śledzić na blogu. Oprócz tego zapraszam Was na wycieczkę do mojego raju na ziemi. Jest nim Pomorze, miejsce mojego dzieciństwa, dokładnie Bory Tucholskie i Kaszuby.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Pomorzanka na Kujawach , Blogger