poniedziałek, 2 lutego 2015

Pizzeria Da Grasso- najlepsza pizza w mieście?

Pizzeria Da Grasso, skromny lokal na Wyżynach oferujący pizzę na miejscu oraz z dowozem na terenie Bydgoszczy. Czy zasługuje na miano najlepszej pizzy w mieście?


W niedzielne popołudnie udaliśmy się do pizzerii Da Grasso, nieopodal naszego miejsca zamieszkania. Lokal znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 20D, przy stacji benzynowej Statoil. Niewielka pizzeria, w której znajduje się zaledwie 5 stolików, nastawia się chyba w głównej mierze na zamówienia z dostawą do domu. 
Wybór pizzy mielismy ogromny, do wyboru jest bowiem aż 36 rodzajów pizzy. Zdecydowaliśmy się na pizzę Havai w cenie 24,40zł. Na nasze zamówienie nie musieliśmy długo czekać. Na nasz stół trafiła pizza podana na dwóch oddzielnych talerzach. Dla każdego po połowie.
Pizza okazała się być tym, czego oczekiwaliśmy. W pełni sprostała naszym wymagającym kubkom smakowym. Ciasto wypieczone w sam raz. 
Do pizzy otrzymaliśmy sos czosnkowy i pomidorowy całkiem za darmo. Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak dużą ilością sosów, które okazały się przepyszne! 
Czy pizzeria Da Grasso zasługuje na miano najlepsze pizzy w mieście? Nie odważę się, na to stwierdzenie. Dodam jednak, że pizzeria nas nie zawiodła i na pewno zawitamy tam nie raz. Na miano najlepszych w mieście zasługują natomiast sosy do pizzy. 

Podsumowując: pyszna pizza, przepyszne sosy, krótki czas oczekiwania. Minus za wielkość lokalu oraz za czystość. Stoliki mogłyby być staranniej posprzątane, a z podłogi powinien zniknąć stary dywan.
Da Grasso
ul. Wojska Polskiego 20D
Bydgoszcz
tel.523725555

2 komentarze:

  1. Da Grasso z Bydgoszczy słynie z dobrej jakości sosów (mieszkałam tam 3 lata na osiedlu Jary i często ze znajomymi zamawialiśmy) :)

    Pozdrawiam i wielu pysznych odkryć kulinarnych życzę :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Pomorzanka na Kujawach , Blogger