piątek, 21 sierpnia 2015

Będzie się działo w Bydgoszczy #2

brda bydgoszcz
Poprzedni post o nadchodzących wydarzeniach w Bydgoszczy cieszył się ogromną popularnością. Dlatego postanowiłam przygotować dla Was kolejne zestawienie. Zobaczcie, jakie atrakcje czekają na Was tym razem w Bydgoszczy w weekend od 21.  do 23. sierpnia.


To już przedostatni weekend wakacji. Na szczęście pogoda dopisuje, więc korzystajmy ile się da z promieni słonecznych i wolnego czasu. W Bydgoszczy czeka na nas w ten weekend mnóstwo atrakcji, a więc przeczytajcie poniższą rozkładówkę i wybierzcie coś dla siebie.

Pop Color Festival 2015

Już jutro, tj. 22. sierpnia w Myślęcinku odbędzie się Festiwal Kolorów, który w tym roku stał się bardzo popularny w całej Polsce. W dniu imprezy bilety będzie można nabyć za 15 zł. Organizatorzy zapewniają świetną zabawę przy muzyce DJ-ów, proszki Holi i mnóstwo innych atrakcji. Pogoda zapowiada się wyśmienita, więc zabawa na świeżym powietrzu to idealny pomysł na sobotnie popołudnie.


Street Workout WORLD CUP 2015 Stage of Bydgoszcz

Szykuje się w Myślęcinku kolejne wydarzenie, którego nie powinniśmy przegapić. W sobotę na Różopolu odbędą się Eliminacje do Pucharu Świata w Street Workout od World Street Workout and Calisthenics Federation. Maksymalnie 30 zawodników pokaże swoje umiejętności i tym samym stanie do walki o udział w Super Finał Pucharu Świata w Moskwie. Kolejne wydarzenie, które powinniśmy wpisać do naszego kalendarza. To jak, widzimy się w sobotę o 16.00 na Różopolu w Myślęcinku? Dodam, że będzie na co popatrzeć :)

MUSZLA FEST 2015

Już dzisiaj rusza 13. edycja bydgoskiego Festiwalu Muszla Fest. Festwial odbędzie się w Myślęcinku, na terenie boisk piłkarskich, gdzie rozstawione zostały dwie sceny. Na festiwalu gościć będą takie zaspoły jak Stick To Your Guns (California), Rise Of The Northstar (Paryż), Luxtorpeda (Poznań), Cela nr 3 (Grudziądz), Hidden World (Puławy), Deriglasoff Band (Warszawa), Lostbone (Warszawa), The Lowest (Warszawa), The Offenders (Berlin), Tides From Nebula (Warszawa), Drown My Day (Kraków), Bachor (Giżycko), Alians (Piła), Lowtide (Świecie), Butelka (Toruń), Inkwizycja (Kraków), Deathinition (Bydgoszcz), Groovemada (Bydgoszcz) oraz Trapped Inside Me (Bydgoszcz). Dla przyjezdnych zorganizowano pole namiotowe z pełnym węzłem sanitarnym. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.

Wakacyjna Przystań

W bydgoskiej marinie, w okolicach Wyspy Młyńskiej w sobotę od godz. 15.30 czekają atrakcje dla całych rodzin. Każdy, kto zjawi się w tym terminie nad Brdą będzie mógł bezpłatnie skorzystać z rejsu imprezowym katamaranem i Smoczymi Łodziami. Ponadto dla odwiedzających przygotowano grill, muzykę na żywo i liczne konkursy. Nagrody są na prawdę atrakcyjne, więc warto spróbować.

marina, bydgoszcz, brda

Akcja charytatywna PANNY MŁODE

Już 23. sierpnia bydgoskie panny młode wskoczą w suknie ślubne i to wszystko w celach charytatywnych. Pisząc w skrócie, panny młode będzie można spotkać w najpiękniejszych zakątkach naszego miasta, gdzie wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zebrane pieniądze z akcji przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację małej dziewczynki borykającej się z poważną chorobą.  Dziewczyny, jesteście już po ślubie? Wisi w Waszej szafie suknia ślubna? To wspaniała okazja, by wskoczyć w nią jeszcze raz. Czeka na Was świetna zabawa, a przy tym wesprzecie małą Weronikę w walce z chorobą.

Spacer po Parku Jana Kochanowskiego

Już od tygodnia Bydgoszczanie podziwiać mogą zrewitalizowany Park Jana Kochanowskiego, a w centrum niego najważniejszy symbol Bydgoszczy- Łuczniczkę. W sobotę wiele atrakcji przygotowano przede wszystkim dla naszych milusińskich. W programie znajdziemy warsztaty plastyczne, naukę tańca latynoamerykańskiego, czytanie na trawie, cyrkowe animacje dla dzieci, koncert duetu skrzypcowego i wiele, wiele innych. Wpadajcie do Parku wraz ze swoimi dziećmi już od godz. 10.00.

Rzeka Muzyki

Tak jak w każdą niedzielę lipca i sierpnia, tak i tym razem w Amfiteatrze nad Brdą odbędzie się koncert na wodzie. Tym razem organizatorzy zachowują w tajemnicy do ostatniego momentu, kto wystąpi przed publicznością tej niedzieli. Kto jest ciekaw, co tym razem usłyszymy w Amfiteatrze nad Brdą, niech zjawi się o 19.00 na przy Operze Nova od strony rzeki Brdy. Wstęp całkowicie bezpłatny.

Zdecydowaliście już, gdzie wybierzecie się w ten weekend w Bydgoszczy? Atrakcji jest tak wiele, że chyba każdy znajdzie coś dla siebie. 

Miłego weekendu! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Pomorzanka na Kujawach , Blogger